Пошук
Banner

Наша історія

 

ML Packaging встановлюється співзасновником Jennie Chiang і Mahlon Lee, це два хлопці спочатку працювали в упаковці міжнародних продажів з 7 років, а інша - у виробництві упаковки 12 років. Проїхавши повну пристрасть і професію в упаковці і дух виклику і інновацій, ці два молодих пост-80 роблять велике рішення цієї весни: піти з легкої роботи рішуче і приєднатися до рук створити належать свої блискучі кар'єри! "Єдиний спосіб зробити велику роботу - це любити те, що ви робите"!

 

Наша мета

 

Грунтуючись на характері щирості, професіоналізму, високоякісної якості та чудових послуг, наша мета полягає в тому, щоб принести більше продукції Китаю, виготовлену на твердій упаковці, для закордонних друзів, які мали попит у сфері упаковки з рентабельною ціною! також хочуть допомогти більш китайській малій і середній компанії розробити переваги і максимально реалізувати свою цінність.

 

Наша перевага

 

З роками співпрацювали з виробництвом заводу, тепер кожен процес для виробництва нашої паперової упаковки має 3-5 стабільних пов'язаних заводу для сильної підтримки. Ми також ділимося пакувальним заводом з 40 досвідченими працівниками для ручної роботи після друку паперу.

 

За концепцією інтеграції ресурсів, ми розділяємо технологію виробництва кожного продукту на асоційовану фабрику, яка дуже спеціалізується на ній, а потім сходяться з напівфабрикатом до нашого заводу для остаточної вишуканої ручної роботи, так що всі роблять поле, на якому він хороший досягти найкращої ціни, якості та часу доставки для наших клієнтів терміналу!

 

Порівняйте з цим великим китайським підприємством з поліграфічної упаковки.


1.      Низький MOQ

2.      Конкурентна ціна

3.      Гнучка робота

4.      Короткий час

5.      Своєчасне післяпродажне обслуговування

 

Наші Послуги

 

Основною продукцією для упаковки Minglai є індивідуальні види паперової упаковки, такі як розкішна подарункова коробка , коробка краси, коробка ювелірних виробів, коробка для вина, а також спеціальні паперові принтери , щоденники , книги тощо.


Відповідальне ставлення та сувора робота для упаковки Guangzhou Minglai:

 

A) Перед виробництвом зразок перед виробництвом буде вільно виготовлений і відправлений замовнику на затвердження.

 

B) На виробництві є спеціально призначена особа, яка здійснює контроль за кожним кроком і координує з QC заводу на інспекційній роботі, і приймає високоякісні зображення для клієнтів для контролю кожного прогресу.

 

C) Після закінчення виробництва, відповідний спосіб доставки по морю, по повітрю або експрес буде організовано своєчасно, щоб зловити вас терміни.

 

D) Коли вантаж знаходиться поблизу порту призначення прибуття, ми зв'яжемося з клієнтом з люб'язним нагадуванням про підготовку прийому товарів і допомагаємо обробляти імпортну роботу.

 

Послуги з обслуговування клієнтів Minglai доступні через 24 години X 7 днів. Ласкаво просимо до нас!


Залишіть свою упаковку на вимогу Minglai, ви зможете щасливо відправитися в свято!   Minglai Packaging (2).jpgНаш куточок семінару:


our workshop corner.png


Наш сертифікат:


our certificate.png


Показ клієнта:


customer good feedback_.png


QQ图片20181019104852

customer feedback.png