Пошук
Banner

Q1: Коли я можу отримати пропозицію для моєї подарункової упаковки або друкованої продукції?

A: Як правило, цитата буде надіслано вам протягом 2 годин після того, як всі деталі необхідних продуктів будуть зрозумілі. Якщо ви перебуваєте в терміновому порядку, ми також можемо вказати для вас протягом півгодини .

 

Q2: Які деталі потрібні для точної цитати?

A: Основними елементами для отримання котирування є кількість, розмір, кольоровий друк, матеріал, структура коробки або використання , якщо ноутбук / книжкова продукція, вона також повинна знати, скільки сторінок всередині .

                               

Питання 3 : Чи можу я отримати зразок перед масовим виробництвом?

A: Звичайно! Ми зробимо безкоштовний зразок перед виробництвом для Вашої перевірки, коли Ви розмістили замовлення на масове виробництво; якщо ви знаходитесь на початковому етапі, то хочете надати свій фізичний зразок, щоб оцінити і вибрати постачальника продукції, ми також можемо налаштувати зразок для вас тільки з відповідною оплатою базової вартості зразка.

Або якщо вам не потрібно налаштувати ваш зразок, але просто хочете побачити наші попередні продукти, щоб перевірити якість, ми також можемо відправити запас безкоштовний зразок для вас перевірити, і вам потрібно тільки стояти зразок експрес-вантажу.


Питання 4 : Чому я повинен платити за мій замовлення ?

A: Для цього невелика сума зразка оплати ми радимо платити через PayPal, Western Union, щоб зберегти більш високу плату за обслуговування банків .


Q5 : Чи плата за зразок повертається?

A: Так, коли зразок буде підтверджено і виробниче замовлення буде розміщено, плата за зразок буде повернута вам. Для конкретної пропорції повернення pls зв'яжіться з нашими продажами.

 

Q6 : Як довго я можу отримати зразок?

A: Після отримання збору зразка і всі деталі і дизайн буде підтверджено, подарунок упаковки або друкованої продукції зразка час 4-5 днів і експрес час доставки 3-4 днів.

 

Q7: Якщо зразок я отримав погано, я можу отримати ще один безкоштовно?

A: Шановні, всі наші зразки повинні бути розглянуті нашими КК і добре упаковані перед відправкою, якщо вона буде розбита судноплавства, ми будемо безкоштовно повторно зробити інший шматок відправити вам, і ви просто повинні покрити вартість кур'єра.


Q8: Я повинен платити за свій об'ємний замовлення?

A: Оплата може бути здійснена за T / T, PayPal, Western Union та L / C.


Q9: Ви підтримуєте інспекцію продукції для мого виробничого замовлення?

A: Звичайно, ми тепло вітаємо вас прийти, щоб перевірити ваші товари, коли він у виробництві, а також вітаємо вас наймати сторонніх товарів інспекційної компанії, щоб вивчити, коли він завершив виробництво.

 

Q10: Де знаходиться ваша компанія? Як я можу там побувати?

A: Ми знаходимося на сході міста Гуанчжоу - район Huangpu з дуже зручним транспортом, це всього лише 6-7 хвилин ходьби до лінії метро 5 станції Dashadi, і тільки 30 хвилин на машині до центру міста Tianhe району.