Пошук

Складні коробки для подарунків

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: Складні жорсткі коробки, що легко збираються, складаються виробниками та роздрібними торговцями для упаковки продукції.

Упаковка Minglai

Складні коробки для подарунків


Деталі продукту:

1 / Ці коробки розроблені для різних видів упаковки товарів, оскільки їх можна легко встановити та витримати. 2 / Упаковка Minglai пропонує вам різноманітний асортимент складних / складних жорстких коробок. Ви можете налаштувати їх відповідно до потреб вашого бренду та товару.

3 / Ми надаємо першочергову цінність турботам і потребам наших клієнтів. Це причина, коли ми залучаємо їх до процесу друку і просимо їх вводити на кожному кроці, якщо вони чимось незадоволені, ми негайно приймаємо їхні рекомендації та реалізуємо їх прямо. геть.

4 / Ми зосереджуємо свої зусилля на завоюванні довіри та лояльності клієнтів. Якщо у вас виникнуть питання щодо друку на замовлення для розкладних коробок, зателефонуйте нам або залиште повідомлення!


ДИВІТЬ БІЛЬШЕ ФОТО ФОРМУВАННЯ КОРОШКІВ ДОДАТКИ:
Процес виробництва Minglai Pacakging

 

                                   


▼ Дружнє нагадування ▼:

MOQ становить 500шт для налаштування під дизайн / розмір, якщо ви просто хочете придбати на складі кілька штук або десятки коробок, будь ласка, можете шукати на Amazon, роздрібному ринку eBay. Спасибі ~


Hot Tags: складані коробки для подарунків, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, під замовлення

Розслідування

[[TD-You Might Also Like]]

[[ProListRandom]]