Пошук

Виробники паперових коробок для спеціальної торгової марки

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: Спеціальна та настроювана розкішна подарункова упаковка Hotsale Магнітна картонна коробка з Lid.Custom дизайн складна жорсткий картон червона магнітна подарункова коробка для наборів одягу для дівчат.

Виробники паперових ящиків

Вступ продукту:

1. Ми приймаємо лише замовлені замовлення. Вся продукція налаштована відповідно до конкретних вимог замовника, таких як вимірювання, структура, кольори друку, оздоблення поверхні тощо. Професійні пропозиції доступні.

2. Можна запропонувати пробний зразок та зразок запасів. Що стосується індивідуального зразка, ми стягуємо плату лише один раз. Якщо зразок не зможе задовольнити ваш попит, ми переробляємо його, поки ви не будете задоволені, або повернемо вартість.

3. Час проведення: 1-3 дні для порожнього зразка, 3-5 днів для індивідуального зразка. Для масового виробництва зазвичай потрібно 7-10 днів, доступні замовлення на пік.

4. Відвідування фабрики тепло вітається!


ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ ФОТО ВИРОБНИКІВ КОШТОВОГО КОРОБКУ:

 

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБНИКІВ КОРОБКИ ПАПЕРУ :                                              

Відгуки клієнтів Упаковка Minglai  

                                       Процес виробництва Minglai Pacakging

посібник із покупки паперової коробки.jpg


ЗВ'ЯЗКА З МАКЛАЙНОВОМУ ПАКЕТИ:

ML packaging.png

Електронна пошта: Sandy@mlcustomgiftbox.com

Тел .:+86 20 8203 6435

WhatsApp: +86 135 8051 4165


custom gift box packaging 24 hours online services.jpg


Дружнє нагадування ▼:

Налаштування MOQ становить 500шт на дизайн / розмір , якщо ви просто хочете придбати на складі кілька штук або десятки коробок, будь ласка, можете шукати на роздрібному ринку Amazon, eBay. Спасибі ~


Hot Tags: виробники паперових ящиків для упаковки фірмових брендів, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, під замовлення

Розслідування