Пошук

Подарункові коробки з чіткими кришками

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: Ця коробка, виготовлена з якісної паперової дошки, покрита крафт-папером з суцільним кольоровим друком, піднімається з кришки, має прозоре вікно на кришці, як подарункові коробки для подарункової упаковки та роздрібної упаковки.

Подарункові коробки з чіткими кришками

Введення продукту:

Розкішні подарункові коробки мають більш розкішне почуття і елегантний вигляд, розкішні подарункові коробки пропонують не тільки сильний захист для будь-якого предмета подарунка і продукту, але й додають більше цінності.

Коли ви вибираєте розкішні подарункові коробки, щоб упакувати ваші подарунки та продукти, ваші клієнти будуть відчувати більш якісну довіру до вашого бізнесу та продуктів.

Це причина, чому розкішні подарункові коробки мають більше досвіду, ніж інші подарункові коробки, але багато власників бізнесу вибирають їх.

У упаковці Minglai, розкішні подарункові коробки поставляються в багатьох популярних розмірах, кольорах і формах, як показано нижче - магнітний картон, виготовлений з переробленого коричневого крафт-паперового твердого ДСП, з чітким вікном на кришці для наскрізних предметів, друкованої смуги приклеєні під прозоре вікно роблять цю коробку більш яскравою і як подарункова упаковка.


ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙНИХ СТОЛІВ З КЛІРНИМИ КРІПКАМИ:

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОДАРУНКИ СКЛАДІВ З ЧИСТИМИ КОРОБОЮ:

scarf box

Популярні-Подарунки-Box-Styles-1.jpg

image011.png

Різнокольорову фольгу вибирають для подарунка box2.png

Спеціально-текстурований папір-swatches-1.png

image014.png


image015.png

КОНТАКТНА ПАКУВАННЯ MINGLAI :

image016.jpg

Електронна пошта: Sandy@mlcustomgiftbox.com

WhatsApp: +86 135 8051 4165


Дружнє нагадування ▼ :

Налаштувати MOQ є 500pcs на дизайн / розмір , якщо ви просто хочете купити кілька штук або десятки ящиків на складі, PLS можна шукати на Amazon, eBay роздрібному ринку. Завдяки ~


Hot Tags: подарункові коробки з прозорими кришками, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, індивідуальні

Розслідування