Пошук

Круглі пакувальні коробки

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: Круглі пакувальні коробки в індивідуальному розмірі і кольоровому друку, використовуються для упаковки косметики, парфумів, краси, догляду за шкірою і т.д.

Круглі пакувальні коробки

 

Деталі продукту для круглих пакувальних коробок:

 

● Це круглі пакувальні коробки розміром діаметром 22,5 см х висотою 8 см, будь-який розмір може бути на замовлення відповідно до вашої фактичної потреби.


● Один єдиний колір, надрукований на фоні зовні і зсередини, з нестандартним візерунком і логотипом на зовнішній кришці,


● Поверхнева обробка може бути глянцевою ламінування (зробити цю круглу поверхню упаковки блискучою, і захистити друковану фарбу і анти-подряпаний), матовий ламінування (аналогічно як глянсова ламінація, але тільки в матовій).


● Логотип або шаблон гарячого тиснення (фольга) у вигляді кольорів (роблять логотип виділеним блискучими, яскравими ефектами), рельєфні або розтушовані (роблять логотип pr більш відчутним), нанесіть УФ-покриття (зробіть логотип, зазвичай в темному кольорі логотип, бути більш помітним і особливим).


● Minglai упаковки звернути увагу на деталі і досвід клієнтів, кожен продукт розглядати як artware, точність, творчість, вигідна ціна, бути вашим сильним резервним на паперовій промисловості упаковки!

 

ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ КОРОБОГО УПАКОВКИ

Round Packaging BoxesRound Packaging Boxes

Round Packaging BoxesRound Packaging Boxes

>> Отримати безкоштовний вибір акції

      Гарячі продажі коробки Minglai упаковки                                        Дружнє нагадування ▼ :

MOQ є 500pcs за дизайн / розмір для налаштування , якщо ви просто хочете купити кілька штук або десятки штук, PLS можна шукати на Amazon, eBay роздрібному ринку. Завдяки ~


Hot Tags: круглі пакувальні коробки, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, індивідуальні

Розслідування

You Might Also Like