Пошук

Подарункові упаковки для іграшок для ігор

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: вся коробка буде мати матовий чорний колір з нанесеною на замовлення чорною фольгою з чорним фольгою, популярний картон із магнітним клаптям із піною всередині лотка, щоб розмістити іграшки ідеально.

Подарункові упаковки для ігрових іграшок

Інформація про виробництво:


1. Налаштуйте великі чорні матові подарункові коробки з прихованою та надійною магнітною кришкою, яка дозволяє відкривати та закривати коробку неодноразово без проблем.

2. У ньому можна розмістити подарунки, такі як іграшкові іграшки, іграшки-головоломки, годинник, прикраси, цукерки, дрібніші аксесуари для одягу, подарункові картки, маленьку свічку, парфуми або одеколон. Це також для повсякденного або сезонного декоративного зберігання та організації.

3. Коробки довговічні та багаторазові. Не потрібно шукати обгортковий папір, стрічку або стрічку, щоб обернути ваш подарунок. Це все в одному рішенні. Ця проста подарункова коробка покращує та перетворює ваш подарунок у унікальну презентацію.

4. 30-денний термін повернення - Ми настільки впевнені, що вам сподобаються наші паперові коробки з 1 упаковкою, що ми пропонуємо 30-денну гарантію повернення грошей. Наше обслуговування клієнтів є бездоганним та безпроблемним, тому, будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо ви не задоволені на 100% вашою покупкою.


ВИДІТЬ БІЛЬШЕ ФОТО ФОРМУВАННЯ ПОДАРУНКОВИХ КОРОБКІВ:виставка Minglai Packaging


Запит зараз Ботом Minglai Packaging


Дружнє нагадування ▼:

Налаштування MOQ становить 500шт на дизайн / розмір , якщо ви просто хочете придбати на складі кілька штук або десятки коробок, будь ласка, можете шукати на роздрібному ринку Amazon, eBay. Спасибі ~


Hot Tags: подарункові упаковки для ігрових іграшок, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, під замовлення

Розслідування

You Might Also Like