Пошук

Упаковка для картонних ножиць картонної коробки

MOQ 500шт на дизайн / розмір!

Вступ: Подарункова картонна коробка з текстурованої паперу із слонової кістки з чорним лотком для губки з висічною формою ножиць.

налаштувати подарункову коробку Minglai

Упаковка ножиць з картону коробки:


ПРИМІТНА ЯКІСТЬ Made: Виготовлена ​​з високоякісного текстурованого паперу із слонової кістки, міцна і міцна, не зруйнується легко, як інші коробки з білою папером на ринку.

DES ДИЗАЙН ДЛЯ КОРИСТУВАЧІ : Дизайн коробки для ящиків - тримайте подарунок щільно загорнутим; Очищення країв Crese та Elegant - коробку легко та зручно виносити заплетеним стрічковим знімачем.

Широке використання Per: ідеально підходить для ювелірних виробів, цукерок, подарунків, саморобних робіт, мила ручної роботи, шоколаду, печива, печива, кексів, випічки, декоративно-прикладного мистецтва та інших дрібних упаковок подарунків.ДИВІТЬСЯ БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІВ СКЛАДНОГО КОРОБКА:


ковзна подарункова коробкакоробка розсувна (2)
виробничий процес Minglai


Дружнє нагадування ▼:

Налаштування MOQ становить 500шт на дизайн / розмір , якщо ви просто хочете придбати на складі кілька штук або десятки коробок, будь ласка, можете шукати на роздрібному ринку Amazon, eBay. Спасибі ~


Hot Tags: упаковка ножичної коробки з картонної коробки, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, дешево, під замовлення

Розслідування