Пошук

Творча складана коробка

Date:Jan 02, 2020

На продовження всього стилю дизайну упаковки інформація про товар точно та методично передається споживачам, привертаючи увагу споживачів, дизайн упаковки є торговою маркою в «розповіді про розповіді», зворотний бік та сторони можуть показувати всі аспекти бренду.


На макет задньої частини красиво складеної подарункової коробки зазвичай впливає багато факторів, таких як структура упаковки, пакувальні матеріали, вміст товару та нормативні вимоги.


Дизайн упаковки - це тип бренд-комунікації. Дизайн упаковки повинен базуватися на унікальних характеристиках зображення бренду.


Стиль розкладки на звороті упаковки повинен вміти відображати уніфіковані характеристики зображення красиво складеної подарункової коробки та загальний стиль дизайну.


Його унікальні характеристики особистості мобілізують увагу та обізнаність споживачів та посилюють просування бренду.


Використання графіки, кольорів та тексту упаковки товару має базуватися на класифікації та розміщенні продукту.


cardboard carrying/gift box with handle gift packaging/subscription

High Quality Custom Gift Rectangle Folding Paper Box With Magnets closure


Наприклад, різниця між чоловічими і жіночими секс-продуктами, стиль упаковки чоловічих товарів, використання кольору з низькою яскравістю, низькою чистотою, більша частина продуктивності, жорсткий графічний блок. Текст зазвичай використовується жирним шрифтом, різноманітністю та інші шрифти; Упаковка для жіночих товарів - яскрава, барвиста, м'яка лінія та графіка, текст можна вибирати, наприклад, тонкі чорні, тонкі кола тощо.


Пара: Подарункова коробка на замовлення для упаковки парфумів

Наступний: Спеціальні фірмові паперові пакети