Пошук

Спеціальні подарункові коробки для продуктів

Date:Dec 10, 2019


Споживачі різних галузей віддають перевагу різному дизайну упаковки. Незалежно від того, яким бізнесом ви займаєтесь зараз, ми вважаємо, що вам слід подбати про упаковку товару.


Він не тільки повинен бути захищеним, він також повинен відповідати дизайну вашого бренду та маркетинговій стратегії.


Магазини сувенірів та канцтоварів з набором подарункових коробок:


Користувальницькі кольорові гофровані картонні коробки використовуються як спеціалізована подарункова упаковка для продуктів, що дуже підходить для стилю упаковки та спеціальних подарунків.


Ці барвисті кольори додають нашій продукції особливу загадковість, а складний спосіб складання може в найбільшій мірі заощадити місце продавця. Продумані спеціальні наклейки також додають безпеці виробу.


Ці красиві складані коробки бувають різних розмірів і кольорів і можуть бути на складі або на замовлення, все залежить від ваших потреб. Це так просто, як ви просто додаєте власні наклейки, і ви можете розпочати подорож своєї марки!


Ювеліри - це власні подарункові коробки:

Подарункові коробки на замовлення з натурального крафт-паперу ідеально підходять для прикрас, ювелірних виробів та інших невеликих сувенірів.


Міцний картон може захистити ваші товари від пошкодження під час транспортування, а підлаштований папір для обкладинки може бути ідеально зрозумілий, чи потрібно вам додати колір або просто налаштувати ЛОГО.


Крім того, папір з природними властивостями може змусити людей відчути вашу любов до навколишнього середовища від щирого серця, а також покращилася видимість компанії.


Luxury Gift Box Packaging


Хороший бренд повинен мати текстуру, тому замовні подарункові коробки незамінні. Вони можуть зробити ваш продукт дуже фактурним на перший погляд і допомогти потужним виробникам створити справжній бренд.


Пара: Упаковки високого класу повинні звертати увагу на дизайн бренду

Наступний: Класифікація матеріалів паперової коробки кольорових коробок