Пошук

Складні подарункові коробки різних виробників мають різні ціни?

Date:Jan 08, 2020


Багато нових покупців вперше порівняють різних виробників і, нарешті, виберуть найкращого серед виробників, але багато нових замовників відзначать, що котирування між різними виробниками досить різні.


Насправді, з точки зору нормальних методів виробництва та виробничих процесів, виробничі витрати майже кожного виробника в основному однакові, то чому існують такі нерізні ціни?


Різниця в сировині. Це також аркуш паперу, але тип поділяється на звичайний і спеціальний папір. Ціна спеціального паперу, природно, набагато дорожча, ніж звичайний папір. Навіть звичайний папір матиме очевидні відмінності в ціні.


Папір з високою ціною має кращий блиск, гладкість і поглинання чорнила, а ефект друку, природно, красивіший.


Відмінності друкарського обладнання. Ціна імпортних високоточних друкарських верстатів може становити мільйони або навіть десятки мільйонів, тоді як ціна звичайних друкарських верстатів може бути меншою за мільйон. Ці два пристрої мають різні результати друку.

High Quality Recyclable Packaging Cardboard Folding Square / Round Boxes with Magnet for Jewelry

Відмінності чорнила та обслуговування. Як було сказано раніше, друкарські машини можуть бути дуже різними, тому чорнила, які використовуються в друкарських машинах, відповідно відрізняються. Друкарські машини хорошої якості обов'язково повинні бути оснащені хорошими чорнилами, тоді як для друкованих машин для поганої друку потрібні лише дешеві фарби.


Професійна упаковка упаковки подарункової коробки, складана подарункова коробка, подарункова коробка для обкладинки неба та землі, подарункова коробка для книг, подарункова коробка для ящиків, коробка з ямкового паперу, кольорова коробка, упаковка для одного товару тощо; добре в одязі, взутті та капелюхах, ювелірних виробах, ювелірних виробах, годинниках, косметиці, медичних продуктах, чаї тощо. Налаштування подарункової коробки.


Пара: Привабливий дизайн коробки (2)

Наступний: Вишукане налаштування портативної розкладної коробки