Пошук

Вишукане налаштування портативної розкладної коробки

Date:Feb 26, 2020В даний час виробники красивих переносних складаних коробок уклали дві невеликі деталі, які можуть покращити текстуру. Якщо ви звернете увагу на ці дрібні деталі, ви можете подвоїти почуття приналежності та близькості споживачів.


Зарезервуйте певне положення пальця. Положення пальця тут справді положення пальця в прямому сенсі. Що стосується кількості позицій пальців, то це залежить від конкретного розміру вишуканого портативного складаного коробки в Гуанчжоу. Чим більше коробка, тим більше положення пальця.


І як коробка, продукт, що міститься в ній, матиме певну вагу. Враховуючи зручність клієнтів, іноді клієнти ходять по магазинах, коробка занадто важка, про неї буде згадуватися на руці, відпускаючи руки вільними, тому відповідно до ваги продукту та характеристик, що тримають пальці, дозволять споживачам відчувати турботу від бренду.


Загустіть дно коробки. Мета обробки згущення - запобігти ущільнення у нижній частині вишуканої переносної складаної коробки Гуанчжоу.

Luxury Design Logo Custom Pink Art Paper Coat Grey Board Foldable Paper Gidt Box with Handle for Clothes

Слот для картки внизу коробки - відносно крихке місце. Якщо виріб помістити всередину, сила нерівномірна, так що навантаження в цій точці буде занадто великою.


Це може призвести до розтріскування або відключення, і обробка згущення може ефективно розповсюдити тяжкість на чотири сторони, так що вага всього виробу разом з коробкою не буде мати надмірне навантаження на нижню карту, тим самим знижуючи ризик зламу. і ламаючи. Тут також використовується трохи знань з фізики.

Пара: Складні подарункові коробки різних виробників мають різні ціни?

Наступний: Користувальницький паперовий пакет