Пошук

Складні паперові коробки для пляшки вина

Date:Mar 19, 2020


Оскільки вино дається як подарунок, воно має високий рівень майстерності як у дизайні, так і у виробництві. Якщо ящик для вина друкується окремо, процес можна розділити на багато видів. Є звичайний друк, бронзовий друк тощо.


Процес поверхневого друку упаковки коробки для вина:

Звичайний процес друку, який включає два режими друку чотири кольорів та монохромного друку. Це найпоширеніший спосіб друку.


Слід зазначити, що документ під час проектування повинен бути перетворений в режим CMYK. Під час малювання лінії не буде занадто багато хроматичних відхилень. Цей процес друку зазвичай використовується в упаковці винних коробок вина.


Спеціальний процес друку глянцю, включаючи металевий блиск друку, перламутровий друк, заломлюючий друк тощо, з металевим блиском у вигляді стовпчика.


Загальний метод полягає у використанні композитного паперу з алюмінієвої фольги з більш прозорим чорнилом та для друку на упаковці коробки для вина створює характерний ефект металевого блиску.

Foldable Paper Boxes For Wine Bottle

Foldable Luxury Paper Boxes For Wine Bottle


Спеціальний процес, окрім цих звичайних процесів друку, клієнтам часто потрібні інші більш виразні способи відображення, тому у відповідь на ці особливі вимоги більшість фабрик друку та упаковки розробили гаряче тиснення, УФ, тиснення, тиснення, матовий тощо. .


Пара: Ні

Наступний: Введення сумки Ziplock