Пошук
Banner

Крок 2: Виберіть кольори друку або спеціальний папір


Модель CMYK, або чотири кольорові процеси, є однією з найпоширеніших моделей, що застосовуються в даний час у кольоровому друку. CMYK означає блакитний, пурпурний, жовтий і чорний. Газети, журнали та інша продукція друкуються за допомогою CMYK.


Якщо мова йде про ваш колір логотипу, ми пропонуємо вам кольоровий друк Pantone. Це також називається точковим кольоровим друком.


Яка різниця між використанням чотириколірного чорнильного друку CMYK або прямого використання стандартного точкового кольорового друку PANTONE?


CMYK надруковано в крапках на чотири чорнила; використання точкових фарб друкується однією фарбою (суцільний друк, 100% крапок). З вищезазначених причин, колишній явно сірий і не яскравий; останній яскравий і стійкий.


Якщо ваш дизайн упаковки простий без барвистих візерунків, просто сріблястий або золотистий логотип на верхній кришці, із суцільним кольором як фоном, ми радимо вам вибрати один тип спеціального паперу для лицьової частини безпосередньо, а потім зробити гарячу штампування для вашого логотипу, щоб зробити він буде більш видатним і привабливим.


У нас є понад 500+ різних спеціальних паперів, кольоровий зразок штампування фольгою 100+ на ваш вибір.