Пошук
Banner

Крок 3: Виберіть оздоблення поверхні коробки


Після друку доступні різні варіанти обробки поверхні, щоб зробити поверхню більш спеціальною та розкішною, як ламінування, тиснення, тиснення фольгою, точкове УФ-покриття тощо.

choose box Surface Finishing

1) ФІЛЬМОВЕ ЛАМІНЯЦІЯ

Ламінування ПП-плівкою, як правило, є першим кроком після друку. Оскільки він може ефективно захищати колір друку від подряпин, а також захищає папір для обличчя від пошкодження.

За винятком звичайного глянцевого та матового ламінування, ми також забезпечуємо ламіанування плівки проти подряпин. Це виглядає так само, як матове ламінування. Але захисний ефект набагато кращий. Він спеціально використовується на чорній подарунковій коробці. Як і на чорній поверхні, ви можете легко залишити відбиток пальця, доторкнувшись рукою. Але з плівкою проти подряпин відмітка пальця не залишається легко на поверхні коробки. Крім того, всі ці ламінування можуть зробити подарункову коробку водонепроникною.


2) ГАРЯЧЕ ПІДТВОРЕННЯ ФОЛІТИ

Така обробка може зробити ваш бренд металевим виглядом у різних кольорах. Найпопулярніший дизайн - гаряче тиснення золотистого або сріблястого кольору. Вартість розраховується виходячи з площі штампувальної частини. Чим більше квадратних метрів штампування, тим вище вартість.


3) SPOT UV

УФ-обробка - це точкова глянсова обробка, яка може зробити конкретний дизайн більш яскравим і відображаючим. Ми можемо виготовити коробку з повним УФ-покриттям або точковим УФ-покриттям. Але оскільки ціна також розраховується за площею, краще використовувати точковий УФ, щоб виділити логотип або якусь важливу інформацію.


4) ЕМБОСІЗАЦІЯ / УСТАНОВКА

Ця обробка використовується для підняття логотипу або дизайну, щоб люди могли легко бачити інформацію, яку ви хочете представити. Більшість людей люблять поєднувати цю обробку із гарячим тисненням фольгою, так що бренд може бути не лише випереджаючим, але й металевим. Деякому недосвідченому заводу може бути важко співставити рельєфну частину з деталлю з гарячим тисненням, але у нас є рішення, щоб зробити тиснення або обробку рельєфом ідеальною сумішшю на коробках.